Ürün Grupları
Neden A Plus ?
A Plus Üretim
Tamamen orijinal ve dünya çapında kalitesi ıspatlamış SOLVEY, PETKİM, SABIC gibi markaların hammaddelerini kullanıyoruz.
detaylı bilgi
A Plus Ekip
Yönetim, satın alma, planlama, bakım, üretim, depo ve pazarlama arasındaki ilişkileri bilgisayar destekli sistemler ile kontrol altında tutuyoruz.
detaylı bilgi
A Plus Teslimat
Zamanında, tam sipariş miktarında ve uygun maliyetli teslimat ile müşterilerimizin rakiplerine karşı avantajlı duruma geçmelerini sağlıyoruz.
detaylı bilgi
Kurumsal
A Plus Plastik ve Elektrik, plastik kablo kanalları, plastik borular ve plastik özel profillerin üretimini, ürettiği bu ürünlerin ve müşteri talepleri doğrultusunda diğer elektrik malzemelerinin yurt içi ve yurt dışı pazarlarda, pazarlama ve satışını yapar.
Hammadde, malzeme, yarı mamul ve ürün tedarik, Niteliksel ve niceliksel kontrol, Satış ve pazarlama, Sevkiyat, Tahsilat, Muhasebe ve finansman, İş güvenliği ve işçi sağlığı, Çevre ve atık yönetimi, Lojistik hizmetler (Yemek, Servis, Sosyal Etkinlik, vd.) alanlarında hizmetler sağlıyoruz.
Referanslar
A Plus Plastik ve Elektrik olarak dünya çapında bir çok firma ile çalışmaktayız. Bu ülkelere ulaşmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki butona tıklamak.
E-ticaret
Ürünlerimizi satın almak için tıklayınız
Sertifikalar
Tüm ürünlerin kalitesini belgelendirdik...
TSE Belgemiz
Bureau Veritas UKAS ISO 9001:2015
Belgeler
PDF İNDİRİN
TSE Belgemiz
PDF İNDİRİN
Bureau Veritas UKAS ISO 9001:2015
PDF İNDİRİN
Marka Tescil Belgesi
PDF İNDİRİN
EC Declaration (CE) - Cable Trunking

A Plus Elektrik olarak tüm ürünlerin kalitesini belgelendirdik.

İletişim Formu